Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEFRISĂRI MANUALE CU MOTOCOASA, TĂIAT IARBA SI VEGETATIE LEMNOASA ,ADUNAT VEGETATIA TAIATĂ

Număr anunț
DA29066449
Autoritate contractantă
COMUNA MISCA (PRIMARIA COMUNEI MISCA) (CUI 3519305)
Cod CPV
77211300-5 · Servicii de defrisare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.870.400 RON
Data publicării
20.10.2021 00:00
Data finalizării
21.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.870.400 RON