Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intretinere a iluminatului public stradal si iluminatului public ornamental din comuna Mugeni.

Număr anunț
DA29056998
Autoritate contractantă
Comuna Mugeni (CUI 4368065)
Cod CPV
45316000-5 · Lucrari de instalare de sisteme de iluminare si de semnalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.757.865 RON
Data publicării
20.10.2021 00:00
Data finalizării
22.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.757.865 RON