Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat
Proiectare si executie “REŢEA PUBLICĂ DE CANALIZARE A APELOR MENAJERE ŞI STAŢIE DE EPURARE ÎN LOCALITĂȚILE LUNCA, MĂCRINA, PLOPI ȘI PUIEȘTII DE SUS, COMUNA PUIEȘTI, JUDEȚUL BUZĂU”
- Număr anunț
- SCN1005202
- Autoritate contractantă
- COMUNA PUIESTI (CUI 2407885)
- Furnizor / câștigător
- GPI BUILDING LOGISTIC SRL (CUI 35773157)
- Cod CPV
- 45231100-6 · Lucrari generale de constructii de conducte (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.118.125 RON
- Valoare atribuită
- 7.051.968,95 RON 0,9% sub estimat
- Data publicării
- 20.06.2018 22:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1052991
- Termen limită
- 09.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1011819
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI.pdf.p7s
- Contract.pdf.p7s
- Conventie SSM si PSI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1011819.pdf
- Formulare.pdf.p7s
- Memoriu Tehnic CANAL PUIESTI final .pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
GPI BUILDING LOGISTIC SRL CUI RO35773157
Oferta 2
Individuala
Ofertant
MEGA EDIL AG S.R.L. CUI RO16815019
Valoare atribuită
7.051.968,95 RON
din 7.118.125 RON estimat
0,9%
Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 66.156,05 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.