Ofertă acceptată Cumpărare directă

Schimbare anvelope roti vara-iarna

Număr anunț
DA29032404
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL BRASOV (CUI 17016290)
Cod CPV
50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
98 RON
Valoare atribuită
13.216.112 RON
Data publicării
18.10.2021 00:00
Data finalizării
22.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.216.112 RON

din 98 RON estimat