Atribuită Cumpărare directă

Casa de marcat Tremol S25 fiscalizata si conectata la sistemul informatic A.N.A.F. si Role termice

Număr anunț
DA35743403
Autoritate contractantă
ATENEUL NATIONAL DIN IASI- Activitate Economica (CUI 38717941)
Furnizor / câștigător
ECRSERV IASI SRL (CUI 15146633)
Cod CPV
30142200-8 · Case de marcat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.126,01 RON
Data publicării
17.05.2024 13:51
Data finalizării
22.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.126,01 RON