Ofertă acceptată Cumpărare directă

CERC PERIDOC

Număr anunț
DA29054668
Autoritate contractantă
Comuna Puchenii Mari (Primaria Comunei Puchenii Mari) (CUI 2844510)
Cod CPV
34224100-4 · Piese pentru remorci si pentru semiremorci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.686.089 RON
Data publicării
20.10.2021 00:00
Data finalizării
22.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.686.089 RON