Anulată Anunț de participare

Lucrări de reparaţii instalaţie de scurgere a apelor pluviale si uzate Corp E, Campus Ştiinţei, str. Domneasca nr 111, Galați.

Număr anunț
SCN1175896
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Cod CPV
45232460-4 · Lucrari sanitare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
351.373 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
03.06.2026 10:50
Anunț de atribuire
SCNA1134260
Termen limită
22.06.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1272347

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 351.373 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lucrări de reparaţii instalaţie de scurgere a apelor pluviale C… 64.344 RON Anulat
2 Lucrări de reparaţii instalaţie de scurgere a apelor uzate Corp… 287.029 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.