Ofertă acceptată Cumpărare directă

Etansare mecanica .MVI8" O/E SET

Număr anunț
DA29071666
Autoritate contractantă
Comuna Pardina (CUI 4508835)
Cod CPV
42124290-3 · Piese pentru pompe centrifuge (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.185.370 RON
Data publicării
21.10.2021 00:00
Data finalizării
22.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.185.370 RON