Ofertă acceptată Cumpărare directă

Switch TP-Link TL-SG105E, 5 porturi Gigabit, Desktop, Easy Smart ,16Gbps Capacity, Metalic

Număr anunț
DA29071267
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.474.833 RON
Data publicării
21.10.2021 00:00
Data finalizării
22.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.474.833 RON