Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de întreținere a străzilor și a drumurilor de exploatație agricolă

Număr anunț
DA29077417
Autoritate contractantă
PRIMARIA BALENI (CUI 4280060)
Cod CPV
45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.328.076 RON
Data publicării
21.10.2021 00:00
Data finalizării
22.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.328.076 RON