Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,5% sub estimat
Delegarea gestiunii activității de colectare și transport a deșeurilor municipale în județul Dâmbovița
- Număr anunț
- PC1001462
- Autoritate contractantă
- Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara MANAGEMENT INTEGRAT AL DESEURILOR IN JUD.Dambovita (CUI 13663510)
- Furnizor / câștigător
- SUPERCOM SA (CUI 3884955)
- Cod CPV
- 90500000-2 · Servicii privind deseurile menajere si deseurile (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 373.704.222 RON
- Valoare atribuită
- 297.016.750,48 RON 20,5% sub estimat
- Data publicării
- 03.04.2020 01:37
- Anunț de atribuire
- PCA1000344
- Termen limită
- 09.07.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 067-160444
- Documentație de atribuire
- DF1081050
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SUPERCOM SA CUI RO 3884955
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ROSAL GRUP SA CUI RO 6089555
Oferta 3
Individuala
Ofertant
RER SUD S.A. CUI RO 7449237
Terți susținători 1
RER Ecologic Service Bucuresti REBU SA CUI RO 9357725
Valoare atribuită
297.016.750,48 RON
din 373.704.222 RON estimat
20,5%
Adjudecat la 79,5% din estimat · economie 76.687.471,52 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.