Ofertă acceptată Cumpărare directă

Senzor Hanwell ML 4000 RHT 4106 + Accesorii

Număr anunț
DA29047596
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL DE ARTA TIMISOARA (CUI 18272040)
Cod CPV
38932000-7 · Umidometre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.202.911 RON
Data publicării
19.10.2021 00:00
Data finalizării
22.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.202.911 RON