Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,2% sub estimat
Achizitie utilaj pentru "DOTAREA CU UTILAJE SI ECHIPAMENTE A SERVICIULUI PUBLIC DE INTRETINERE A DRUMURILOR SI STRAZILOR DIN COMUNA GÎRBOVA, JUDETUL ALBA"
- Număr anunț
- SCN1005002
- Autoritate contractantă
- COMUNA GARBOVA (CUI 4562044)
- Furnizor / câștigător
- IRUM SA (CUI 1235170)
- Cod CPV
- 43310000-9 · Utilaje pentru lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 139.568,66 RON
- Valoare atribuită
- 116.993,60 RON 16,2% sub estimat
- Data publicării
- 20.06.2018 14:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1002577
- Termen limită
- 03.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1008820
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract furnizare.docx.p7s
- FisaDate_DF1008820.pdf
- Modele formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
IRUM SA CUI 1235170
Valoare atribuită
116.993,60 RON
din 139.568,66 RON estimat
16,2%
Adjudecat la 83,8% din estimat · economie 22.575,06 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.