Ofertă acceptată Cumpărare directă

Raft inox 4 polițe fixe 3200x600x1800mm /Raft inox 4 polițe fixe 800x600x1800mm

Număr anunț
DA29050574
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
Cod CPV
39141000-2 · Mobilier si echipament de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.014.904 RON
Data publicării
19.10.2021 00:00
Data finalizării
22.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.014.904 RON