Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,7% sub estimat

„MODERNIZARE DRUMURI DE INTERES LOCAL ÎN CARTIERUL ZLĂTĂREI, MUNICIPIUL DRĂGĂȘANI, JUDEȚUL VÂLCEA”

Număr anunț
SCN1005124
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DRAGASANI (CUI 2573829)
Furnizor / câștigător
GRUP PRIMACONS SRL (CUI 6341643)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.671.933,09 RON
Valoare atribuită
7.466.266,08 RON 2,7% sub estimat
Data publicării
20.06.2018 13:39
Anunț de atribuire
SCNA1005177
Termen limită
18.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1009182

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
GRUP PRIMACONS SRL CUI RO 6341643
Asociați 2
PROREDRUM SRL CUI RO 8739344
VALTUM PROD-COM SRL CUI RO 6628749
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
ERPIA SA CUI RO 3730956
LACUDAS SRL CUI RO 15096160

Valoare atribuită

7.466.266,08 RON

din 7.671.933,09 RON estimat 2,7%

Adjudecat la 97,3% din estimat · economie 205.667,01 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.