Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 49,3% sub estimat
Achizitie publica materiale consumabile si cartuse de toner in cadrul proiectului in titlul „ EU SPER- DEZVOLTAREA INTEGRATA A COMUNITATII MARGINALIZATE ROMLUX, cod SMIS 112479, proiect finantat prin Programul Operational Capital Uman.
- Număr anunț
- SCN1004930
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 4344406)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.293,40 RON
- Valoare atribuită
- 8.768,08 RON 49,3% sub estimat
- Data publicării
- 20.06.2018 13:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1001733
- Termen limită
- 03.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1008962
Documente
Documentația de atribuire
- cs materiale consumabile.pdf.p7s
- FisaDate_DF1008962.pdf
- formulare materiale consumabile.pdf.p7s
- model contract furnizare materiale consumabile.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 17.293,40 RON Adjudecat: 8.768,08 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | achizitie publica materiale consumabile | 13.203,40 RON | Evident Group S.R.L. | 5.789,28 RON ↓56,2% |
| 2 | Achizitie publica cartuse de toner | 4.090 RON | Evident Group S.R.L. | 2.978,80 RON ↓27,2% |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EVIDENT GROUP SRL CUI RO 3645710
Oferta 2
Individuala
Ofertant
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3
Individuala
Ofertant
AVIGEO SRL CUI RO 915550
Valoare atribuită
8.768,08 RON
din 17.293,40 RON estimat
49,3%
Adjudecat la 50,7% din estimat · economie 8.525,32 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.