Ofertă acceptată Cumpărare directă

Constructie cabina foraj sat Scurtesti, com. Vadu Pasii ,jud. Buzau, conform deviz oferta .

Număr anunț
DA29080173
Autoritate contractantă
Comuna Vadu Pasii (CUI 4385538)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.563.753 RON
Data publicării
22.10.2021 00:00
Data finalizării
25.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.563.753 RON