Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bordura SYMM 32 (500X200X250) GRI (bordura mare), Bordura SYMM 30 (500x100x150) GRI (bordura mica)

Număr anunț
DA29082638
Autoritate contractantă
AURORA CONSTRUCT MONTAJ SA (CUI 26786565)
Cod CPV
45223822-4 · Componente prefabricate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.552.535 RON
Data publicării
22.10.2021 00:00
Data finalizării
25.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.552.535 RON