Ofertă acceptată Cumpărare directă

SACI GALBENI 35 l 50/70 50 BUC/ROLA

Număr anunț
DA29086556
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.930.145 RON
Data publicării
22.10.2021 00:00
Data finalizării
25.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.930.145 RON