Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,9% sub estimat

Role lise si role cauciucate

Număr anunț
CN1003399
Autoritate contractantă
SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
Furnizor / câștigător
SITOS SRL (CUI 6816963)
Cod CPV
42419810-7 · Piese pentru transportoare cu benzi (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.650 RON
Valoare atribuită
42.370,10 RON 12,9% sub estimat
Data publicării
21.08.2018 07:39
Anunț de atribuire
CAN1008019
Termen limită
24.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1020329

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
SITOS SRL CUI RO 6816963
Oferta 2 Individuala
Ofertant
UPIPSA SRL CUI RO 14518879
Oferta 3 Individuala
Ofertant
UZINA ROMINEX SRL CUI RO 26130306

Valoare atribuită

42.370,10 RON

din 48.650 RON estimat 12,9%

Adjudecat la 87,1% din estimat · economie 6.279,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.