Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv. integr. pt. dezvolt. proi. CNI in cadr. proi. ’’Constr. si dot. dispens. uman in locCasinu Nou

Număr anunț
DA29086998
Autoritate contractantă
Comuna Plaiesii de Jos (CUI 4368090)
Cod CPV
79415200-8 · Servicii de consultanta in proiectare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.100.668 RON
Data publicării
22.10.2021 00:00
Data finalizării
25.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.100.668 RON