Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanță întocmire caiet de sarcini și elaborare clauze contractuale

Număr anunț
DA29087523
Autoritate contractantă
Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI 4505359)
Cod CPV
71621000-7 · Servicii de analiza sau consultanta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.204.347 RON
Data publicării
22.10.2021 00:00
Data finalizării
25.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.204.347 RON