Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executie obiectiv "Canalizare Malul lui Neci, Barace si Balan Trandafir", in comuna Valea Mare Prava

Număr anunț
DA29076387
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA MARE PRAVAT (PRIMARIA VALEA MARE PRAVAT) (CUI 5010196)
Cod CPV
44161200-8 · Canalizari de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.354.546 RON
Data publicării
21.10.2021 00:00
Data finalizării
25.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.354.546 RON