Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistenta tehnica pentru sisteme informatice

Număr anunț
DA29078654
Autoritate contractantă
Comuna Dascalu (CUI 4420783)
Cod CPV
72253000-3 · Servicii de ajutor pentru utilizatori si servicii de asistenta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.357.850 RON
Data publicării
22.10.2021 00:00
Data finalizării
25.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.357.850 RON