Atribuită Cumpărare directă

DENUMIRE UM CANT. P.U TOTAL Bro LC3237 C/M/YOEM Buc. 3 130,00 390,00 Bro LC3239XL Bk/C/M/Y Comp Buc.

Număr anunț
DA35766258
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA STUDINA (CUI 25361167)
Furnizor / câștigător
OFFICE DISTRIBUTION SRL (CUI 23235715)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.220 RON
Data publicării
21.05.2024 13:51
Data finalizării
22.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.220 RON