Ofertă acceptată Cumpărare directă

44221100-6 Ferestre (Rev.2)

Număr anunț
DA29081247
Autoritate contractantă
LICEUL BERESTI PAUL BUJOR (CUI 4393140)
Cod CPV
44221100-6 · Ferestre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.142.318 RON
Data publicării
22.10.2021 00:00
Data finalizării
25.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.142.318 RON