Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv de verif tehnica periodica si verif inst gaz metan pt pct de consum in proprietarea or Azuga

Număr anunț
DA29076205
Autoritate contractantă
PRIMARIA ORASULUI AZUGA (CUI 2843850)
Cod CPV
71631000-0 · Servicii de inspectie tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.752.498 RON
Data publicării
21.10.2021 00:00
Data finalizării
25.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.752.498 RON