Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,9% sub estimat
Lucrari de reparatii curente la constructii si instalatii - Pavilion V2
- Număr anunț
- SCN1005075
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU (CUI 4241117)
- Furnizor / câștigător
- VIOSIL INSTALCONSTRUCT SRL (CUI 15000467)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.075.782,46 RON
- Valoare atribuită
- 1.044.565,80 RON 2,9% sub estimat
- Data publicării
- 20.06.2018 10:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1003444
- Termen limită
- 09.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1011752
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet_sarcini.7z.p7s
- Clauze_contractuale_obligatorii.PDF.p7s
- FisaDate_DF1011752.pdf
- Formulare_LUCRARI.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VIOSIL INSTALCONSTRUCT SRL CUI RO 15000467
Valoare atribuită
1.044.565,80 RON
din 1.075.782,46 RON estimat
2,9%
Adjudecat la 97,1% din estimat · economie 31.216,66 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.