Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Contract de concesiune de servicii ,,Delegarea de gestiune a serviciului public de salubrizare al comunei Ciocarlia”
- Număr anunț
- PC1001461
- Autoritate contractantă
- Comuna Ciocarlia (CUI 4231695)
- Furnizor / câștigător
- SUPERCOM SA (CUI 3884955)
- Cod CPV
- 90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 897.094,80 RON
- Valoare atribuită
- 896.262,84 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 31.03.2020 11:36
- Anunț de atribuire
- PCA1000225
- Termen limită
- 22.05.2020 10:00
- Documentație de atribuire
- DF1080102
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SUPERCOM SA CUI RO 3884955
Valoare atribuită
896.262,84 RON
din 897.094,80 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 831,96 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.