Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pr.+ex.: Reamplasare retele distributie gaze naturale, str. O. Goga cf nota 50127/20.10.2021

Număr anunț
DA29096042
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Cod CPV
45231221-0 · Lucrari de constructii de conducte de alimentare cu gaz (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
791.320 RON
Data publicării
25.10.2021 00:00
Data finalizării
25.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

791.320 RON