Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Decolmatarea a cursului apei Crisului Baita conform HCL 144 din 26.08.2021 a Orasului Stei
- Număr anunț
- DA29097361
- Autoritate contractantă
- ORASUL STEI (CUI 4539114)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 5.316.374 RON
- Data publicării
- 25.10.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.10.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.