Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE CONSULTANTA IN RELATII CU PUBLICUL

Număr anunț
DA29087833
Autoritate contractantă
Muzeul National de Arta al Romaniei (CUI 4602084)
Cod CPV
79416200-5 · Servicii de consultanta in relatii cu publicul (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.932.101 RON
Data publicării
22.10.2021 00:00
Data finalizării
25.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.932.101 RON