Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acumulatori R6 GP 2700 mA, Incarcator pentru 4 acumulatori R6

Număr anunț
DA29096775
Autoritate contractantă
ORASUL SIMERIA (CUI 4375135)
Cod CPV
31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.779.923 RON
Data publicării
25.10.2021 00:00
Data finalizării
26.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.779.923 RON