Ofertă acceptată Cumpărare directă

Abonament la cotidianul Monitorul de Botosani pt ISU Botosanipe perioada 01.01.2022-31.12.2022

Număr anunț
DA29071917
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Cod CPV
79980000-7 · Servicii de abonare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.969.740 RON
Data publicării
21.10.2021 00:00
Data finalizării
26.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.969.740 RON