Ofertă acceptată Cumpărare directă

SKAFTET Bază lampadar, arcuit, negru

Număr anunț
DA29093461
Autoritate contractantă
Teatrul Mic (CUI 4267036)
Cod CPV
31527300-9 · Corpuri de iluminat pentru uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.547.941 RON
Data publicării
25.10.2021 00:00
Data finalizării
26.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.547.941 RON