Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solutie detergent dezinfectant universal WC 750 ml 750ml DOMESTOS avizat aviz biocid MS

Număr anunț
DA29098324
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE PRAHOVA (CUI 11319359)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.370.727 RON
Data publicării
25.10.2021 00:00
Data finalizării
26.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.370.727 RON