Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 56,3% sub estimat
“Furnizare dotari pentru Scoala Gimnaziala Iara cu cls. V-VIII si Scoala Primara cu cls. I-IV Iara, comuna Iara, jud. Cluj ” Lot 1- Furnizare mobilier scolar, Lot 2 - Furnizare echipamente electronice, Lot 3 - Furnizare echipamente scolare
- Număr anunț
- SCN1005046
- Autoritate contractantă
- Comuna Iara (CUI 4546952)
- Furnizor / câștigător
- MOBTECO PRODUCT SRL (CUI 16109994)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 141.176,47 RON
- Valoare atribuită
- 61.652,65 RON 56,3% sub estimat
- Data publicării
- 20.06.2018 08:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1008052
- Termen limită
- 03.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1011624
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet Sarcini - Lot 1 (mobilier)-semnat.rtf.p7s
- Caiet Sarcini - Lot 2 (electronice)-semnat.docx.p7s
- Caiet Sarcini - Lot 3 (echip. pedagogice)-semnat.docx.p7s
- Dispozitia comisiei-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1011624.pdf
- Formulare-semnat.doc.p7s
- memoriu justificativ dotare scoala-semnat.docx.p7s
- MODEL_CONTRACT_FURNIZARE-semnat.doc.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 141.176,47 RON Adjudecat: 61.652,65 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | “Furnizare dotari pentru Scoala Gimnaziala Iara cu cls. V-VIII … | 78.802,52 RON | MOBTECO PRODUCT S.R.L. | 42.452,65 RON ↓46,1% |
| 2 | “Furnizare dotari pentru Scoala Gimnaziala Iara cu cls. V-VIII … | 31.050,42 RON | Anulat | — |
| 3 | “Furnizare dotari pentru Scoala Gimnaziala Iara cu cls. V-VIII … | 31.323,53 RON | EURODIDACTICA S.R.L. | 19.200 RON ↓38,7% |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MOBTECO PRODUCT SRL CUI RO 16109994
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 3
Individuala
Ofertant
TELETIM SRL CUI RO 1825138
Valoare atribuită
61.652,65 RON
din 141.176,47 RON estimat
56,3%
Adjudecat la 43,7% din estimat · economie 79.523,82 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.