Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat
Achiziție și montaj a 5 panouri (mijloace de publicitate temporară și anunțuri de mică publicitate)
- Număr anunț
- SCN1005044
- Autoritate contractantă
- Municipiul Galati (CUI 3814810)
- Furnizor / câștigător
- LEMINGS SRL (CUI 12039551)
- Cod CPV
- 34928400-2 · Mobilier urban (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.000 RON
- Valoare atribuită
- 47.495 RON 5,0% sub estimat
- Data publicării
- 20.06.2018 08:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1004424
- Termen limită
- 28.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1011775
Documente
Documentația de atribuire
- CS Panouri.pdf.p7s
- FisaDate_DF1011775.pdf
- Model Contract de furnizare.docx.p7s
- Model formulare.docx.p7s
- Plansa A3.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LEMINGS SRL CUI RO 12039551
Oferta 2
Individuala
Ofertant
IZOTERM CONSTRUCT S.R.L. CUI 21458028
Valoare atribuită
47.495 RON
din 50.000 RON estimat
5,0%
Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 2.505 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.