Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat
„Ecrane plate”- SRTFC Craiova
- Număr anunț
- SCN1005043
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30231310-3 · Ecrane plate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.822 RON
- Valoare atribuită
- 3.796 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 20.06.2018 08:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1000977
- Termen limită
- 27.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1007156
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini ecrane plate.pdf.p7s
- FisaDate_DF1007156.pdf
- proiect contracte ecrane plate.pdf.p7s
- Sectiunea Formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841
Valoare atribuită
3.796 RON
din 3.822 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 26 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.