Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv. de cons privind sprijinirea eficientei energ si a gestionării inteligente il.public Maciuca

Număr anunț
DA29086646
Autoritate contractantă
Comuna Maciuca (CUI 2541584)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.016.984 RON
Data publicării
22.10.2021 00:00
Data finalizării
26.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.016.984 RON