Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de Consultanta în managementul executiei proiectului si informare-publicitate pentru obiect

Număr anunț
DA29098027
Autoritate contractantă
Comunei Lunca Ilvei (Primaria Lunca Ilvei) (CUI 4730598)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.429.663 RON
Data publicării
25.10.2021 00:00
Data finalizării
26.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.429.663 RON