Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet vopsele

Număr anunț
DA29095126
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII C. Brancoveanu (CUI 17344149)
Cod CPV
44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.576.422 RON
Data publicării
25.10.2021 00:00
Data finalizării
26.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.576.422 RON