Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,7% sub estimat
Achiziționare buldoexcavator pentru lucrări de întreținere și gospodărire comunală în Comuna Ogra, Județul Mureș
- Număr anunț
- SCN1005024
- Autoritate contractantă
- Comuna Ogra (Primaria Ogra) (CUI 4323489)
- Furnizor / câștigător
- GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
- Cod CPV
- 43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 292.614,36 RON
- Valoare atribuită
- 278.939 RON 4,7% sub estimat
- Data publicării
- 20.06.2018 05:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1008407
- Termen limită
- 09.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1011686
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini.pdf.p7s
- Clauze de Contract (Partea I).DOCX.p7s
- Clauze de Contract (Partea II - CG).DOCX.p7s
- Clauze de Contract (Partea II - CS).DOCX.p7s
- FisaDate_DF1011686.pdf
- Modele de Formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Oferta 2
Individuala
Ofertant
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Oferta 3
Individuala
Ofertant
CORPORATION ROM-CONS SRL CUI 20723738
Valoare atribuită
278.939 RON
din 292.614,36 RON estimat
4,7%
Adjudecat la 95,3% din estimat · economie 13.675,36 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.