Ofertă acceptată Cumpărare directă

LICENTA KASPERSKY ANTIVIRUS 1 DISPPZITIV 1AN

Număr anunț
DA29094717
Autoritate contractantă
INSTITUTUL ASTRONOMIC BUCURESTI (CUI 4183130)
Cod CPV
48517000-5 · Pachete software IT (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.715.771 RON
Data publicării
25.10.2021 00:00
Data finalizării
26.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.715.771 RON