Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare tehnica de specialitate A4, B2, D pentru DALI., Moderrnizare drumuri de interes local.

Număr anunț
DA29096461
Autoritate contractantă
Comuna Balcauti (CUI 4441298)
Cod CPV
71300000-1 · Servicii de inginerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.962.387 RON
Data publicării
25.10.2021 00:00
Data finalizării
26.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.962.387 RON