Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de structurare imprumut (finantare rambursabila) pentru autoritati publice locale

Număr anunț
DA29081336
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
Cod CPV
66171000-9 · Servicii de consultanta financiara (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
11.816.552 RON
Data publicării
22.10.2021 00:00
Data finalizării
27.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.816.552 RON