Ofertă acceptată Cumpărare directă

canal de cablu 25x16 2m - 52 x4 = 208 lei cablu myyup 2x1 - 110 x 1,46 = 160,60 stecher plat 10a - 3

Număr anunț
DA29087922
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 CUZA VODA (CUI 29481301)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
13.146.610 RON
Data publicării
22.10.2021 00:00
Data finalizării
27.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.146.610 RON