Ofertă acceptată Cumpărare directă

SE CRAIOVA - INLOCUIRE ANVELOPE VARA-IARNA - DACIA DOKKER - CE ROȘIORI

Număr anunț
DA29108569
Autoritate contractantă
ELECTRIFICARE CFR S.A. (CUI 16828396)
Cod CPV
50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
13.887.401 RON
Data publicării
26.10.2021 00:00
Data finalizării
27.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.887.401 RON