Ofertă acceptată Cumpărare directă

sistem calcul Intel I7 16gb ram, 2 tb hdd, 240 ssd, monitor dell 27 "tastatura ,mouse

Număr anunț
DA29110198
Autoritate contractantă
COMUNA MIRASLAU (CUI 4562214)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.810.506 RON
Data publicării
26.10.2021 00:00
Data finalizării
27.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.810.506 RON