Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de management energetic pentru Municipiul Slobozia

Număr anunț
DA29105626
Autoritate contractantă
Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
Cod CPV
71314300-5 · Servicii de consultanta in eficienta energetica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.073.564 RON
Data publicării
26.10.2021 00:00
Data finalizării
27.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.073.564 RON